Systemy opakowań

Opublikowano 24 stycznia 2017 w dziale Zastosowanie suchego lodu

Zgodnie z definicją, zimny łańcuch dostaw to określenie sposobu dystrybucji towarów w stałej i kontrolowanej temperaturze, obejmujący zarówno transport jak i przechowywanie. Z tego względu niezbędne jest zastosowanie odpowiednich rozwiązań gwarantujących utrzymanie właściwych warunków transportu i przechowywania.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Systemy opakowań


Transport w suchym lodzie -78 °C
W ofercie przedstawiamy, gamę opakowań do transportu produktów w suchym lodzie, posiadają one certyfikaty, walidacje, i są przeznaczone do transportu próbek medycznych, oraz produktów farmaceutycznych. W ofercie są także standardowe opakowania do transportu na przykład żywności w suchym lodzie - zestalonym CO2.


Transport w warunkach chłodniczych +/- 0 °C
Opakowania Styrobox przedstawione w ofercie to opakowania do transportu produktów nawet do 96 godzin w warunkach chłodniczych (około 0°C). Czynnikiem chłodniczym w styroboxach są specjalistyczne wkłady (żelpaki). Opakowania te, nie posiadają walidacji producenta określającą zakres oraz czas utrzymania danej temperatury.


Transport w temperaturze +2 +8 °C
Systemy opakowań z naszej oferty są z powodzeniem stosowane w przewozie różnych typów produktów, w tym zestawów diagnostycznych, szczepionek, opakowań fiolek, pozytywnie spełniając swoje zadanie. Seria produktów dostępna jest w różnych rozmiarach i czasach przydatności co pozwala na znaczne obniżenie kosztów transportu, dopasowując idealne opakowanie do produktu. Systemy posiadają walidację i certyfikaty jakościowe.


Transport w temperaturze +15 +25 °C
Aby zapewnić bezpieczeństwo produktów transportowanych w systemach opakowań, przeprowadzono liczne testy w procesie walidacji nastawiające opakowania na działania wysokich i niskich temperatur otoczenia aby sprostały wszystkim wyzwaniom stawianym im przez przyszłego nabywcę. Systemy opakowań posiadają walidacje, oraz certyfikaty jakościowe.


Rejestratory temperatury
To urządzenia do monitorowania temperatury w trakcie transportu, łączą najlepszą w branży wydajność i niezawodność tradycyjnych monitorów temperatur. Dzięki rejestratorom zostaje zachowana historia temperatury – od momentu pobrania przesyłki do finalnego przekazania jej odbiorcy.


Wkłady chłodnicze - (żelpaki)
Od wielu lat stosowane są przez firmy farmaceutyczne i biotechnologiczne na całym świecie do utrzymania zimnego łańcucha w trakcie transportu. Wkłady (żelpaki), temperaturowo należy przygotowywać według konfiguracji danego systemu +2+8 °C lub +15+25 °C


Pojemniki do transportu próbek biologicznych UN2814 / UN3373
W temperaturze otoczenia, do transportu próbek wymagających ścisłej temperatury przewozu oraz w suchym lodzie, posiadają certyfikat DGR 6.2

SPRAWDŹ OFERTĘ