Lód w kostkach

Firma Dry Ice Zone jest firmą innowacyjną i jako pierwsza w Polsce udostępniła suchy lód w swojej ofercie odbiorcom indywidualnym. Odbiorcy indywidualni mogą on-line zamówić zestalony dwutlenek węgla na domową imprezę, eventy lub na wesele. Obecnie hitem sezonu jest nowa oferta dostaw lodu w kostkach razem z suchym lodem. Lód w kostkach posiada jedną bardzo ważną właściwość. Przechowując lód w kostkach w suchym lodzie posiadający temperaturę -78,5°C lód wytworzony z wody jest bardzo zimny. Wolniej się rozpuszcza w drinkach i napojach bezalkoholowych, ponieważ posiada temperaturę -18°C.

Lód w kostkach

Lód w kostkach o wymiarach 25 X 30 mm pakowany w opakowania zbiorcze po 5 kilogramów. Sprzedaż lodu w kostkach odbywa się na miejscu w oddziale firmy Dry Ice Zone mieszczącej się w Raszynie ulica Mieczysława Słowikowskiego 41 A. Cena 5 kg lodu w kostkach: 27,50 zł.


Lód w kostkach posiada termin ważności, który wynosi aż 24 miesięcy. Temperatura przechowywania lodu w kostkach powinna wynosić minimum: -5°C.


Dostawa kurierska lodu w kostkach


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy szybkie dostawy kurierskie lodu w kostkach oraz suchego lodu. Dzięki dostawom kurierskim lodu w kostkach oraz suchego lodu klienci indywidualni lub firmy mogą zamówić on-line jeden z dwóch dowolnych zestawów. Dzięki temu zaoszczędza się czas za oddzielne zamówienia tych dwóch komponentów, które są używane do drinków, koktajli, deserów.


null


Dostawa lodu oraz suchego lodu realizowana jest w opakowaniach styropianowych, które zabezpiecza kostki lodu przed rozmrożeniem. Opakowanie styropianowe zabezpiecza suchy lód przed stratami, które są wynikiem sublimacji suchego lodu. Zestawy wysyłkowe dostarczane są w ciągu 24 godzin. Po rozpakowaniu zestawu wysyłkowego suchy lód można użyć do efektów specjalnych lub drinków z dymkiem. Lód w kostkach można wykorzystać do koktajli, tradycyjnych drinków podczas: imprezy, wesela, eventu. Lód w kostkach o temperaturze -18°C bardzo szybko schładza drinki oraz napoje bezalkoholowe bez zmiany ich smaku. Wolniej się w nich rozpuszczają, mniej rozcieńczając dany płyn. Ze względu na to, że lód w kostkach jest niezbędnym elementem każdego koktajlu oraz drinka dostawa kurierska lodu obejmuje: bary, puby, restauracje.


Uwaga! Dostawa kurierska lodu w kostkach dla mieszkańców Warszawy odbywa się od poniedziałku do soboty w godzinach od: 8:00 do 17:00.


Dostawa lodu w kostkach z suchym lodem


W sezonie letnim dostępne są dwa zestawy lodu w kostkach z suchym lodem. Zestawy wysyłkowe o zawartości: 5 kg lub 10 kg lodu w kostkach z dodatkiem 5 kg suchego lodu dostarczane są w całym kraju. Poprzez szybkie dostawy zestawów wysyłkowych w zestawie pozostanie jeszcze 2 do 2,5 kg suchego lodu, który można wykorzystać do drinków z dymkiem lub efektów specjalnych. Każdy z zestawów posiada odpowiednie opakowanie styropianowe, które zabezpiecza lód w kostkach przed roztopieniem się oraz sublimacją suchego lodu.


Dostępne w ofercie zestawy wysyłkowe lodu w kostkach:

5 kg lodu w kostkach z suchym lodem

10 kg lodu w kostkach z suchym lodem


null