STREFA SUCHEGO LODU - DRY ICE ZONE

...jest pustyStrona głównaZastosowanie suchego loduDrink czerwony Orange Cosmo
Sonda
Jak tu trafiłeś?
przez Google
przez Facebook
polecenie znajomego
porównywarka Ceneo
w inny sposób
Głosów: 1286

MIESZADEŁKA MISTYSTIX
Netto: 101,63 zł
Brutto: 125,00 zł
COOLGEL
Netto: 16,26 zł
Brutto: 20,00 zł
TempTale4 16k SU USB DRY-ICE
Netto: 395,60 zł
Brutto: 486,59 zł
5. SUCHY LÓD FI 16 MM - ZESTAW WYSYŁKOWY 20 KG
Netto: 114,12 zł
Brutto: 140,37 zł
RĘKAWICE  OSTRZEGAWCZE Z OCIEPLACZEM
Netto: 27,43 zł
Brutto: 33,74 zł
kontakt


Biuro Obsługi Klienta

Tel.: (22)461-0500 (pon-pt)

Tel: (22)417-5618 czynny w sobotę

Fax: (22)203-5933

suchylod@dryicezone.pl


Adres:

Słowikowskiego 41A 
05-090 Raszyn/k. Warszawy

Czynne:

Biuro - Pn – Pt 8:00 - 17:00

Magazyn - Pn - Pt 7:45 - 18:00

Magazyn sobota 9:00 - 13:00


Cennik

HTML   CSV

Tłumacz Google
Drink czerwony Orange Cosmo

Drink czerwony z suchym lodem Orange Cosmo

Pisaliśmy już na Facebook oraz Google plus o bezpiecznych drinkach z suchym lodem. O tym jak można łatwo i prosto stworzyć super efekty na imprezę wytwarzając ciężką mgłę składającą się z suchego lodu. Nadszedł czas, aby przedstawić przepis na drinka z suchym lodem Orange Cosmo, który w krótkim czasie schłodzi trunek oraz będzie parował (wytwarzał dymek) z naczynia w którym będzie znajdował się drink. Drink Orange Cosmo przeznaczony jest dla osób, które lubią słodko gorzki smak. Poniżej znajduje się przepis na drinka „Orange Cosmo” Dodatek suchego lodu nie tylko bardzo szybko schładza drinka, ale również dzięki niemu uzyskujemy niepowtarzalny efekt „dymiącego” drinka. Sublimujący dwutlenek węgla CO2 powoduje powstanie mgiełki, której zastosowanie zależy tylko od waszej wyobraźni.
 mieszadełka do drinków z suchym lodem   
Tak jak poprzednio ostrzegam, suchym lodem można się poparzyć, dlatego używamy do drinków mieszadełek MistyStix. Mieszadełka MistyStix pozwalają w bezpieczny sposób serwować drinki, lub innego rodzaju napoje z dodatkiem suchego lodu. Niektórzy dodają bezpośrednio do drinka trochę suchego lodu uzyskując nie tylko niską temperaturę, ale również niesamowity efekt wizualny w postaci wydobywającego się dymu z drinka który jest widoczny na filmie. Jest to trochę niebezpieczne, ponieważ można kawałek suchego lodu połknąć w trakcie picia drinka i poparzyć się. Przypominam temperatura suchego lodu to -78°C dlatego nie zalecamy takich praktyk. Polecamy jednak specjalne mieszadełka MistyStix, które pozwalają w bezpieczny sposób serwować drinki, lub innego rodzaju napoje z dodatkiem suchego lodu, bez obawy o bezpieczeństwo. W ciągu 2 minut, napój zostaje schłodzony, oraz wydobywa się z niego para w postaci ciężkiego dymu. Mieszadełka MistyStix i drinki z suchym lodem można spotkać w dobrych restauracjach, pubach, które w pewien sposób chcą się wyróżniać wśród innych. Mieszadełka do drinków z suchym lodem można kupić w naszym e-sklepie => mieszadełka do drinków z suchym lodem. 

 

Składniki drinka Orange Cosmo:

  • 40 ml wódki pomarańczowej
  • 15 ml Cointreau lub likieru typy Triple Sec (wyjaśnienie poniżej)
  • 15 ml soku z cytryny
  • 30 ml soku żurawinowego
  • granulat suchego lodu

Przygotowanie drinka Orange Cosmo:

Składniki wstrząsamy w shakerze a następnie przelewamy do kieliszków. Kieliszki można udekorować plasterkiem cytryny. Do gotowego drinka Orange Cosmo wkładamy mieszadełko MistyStix z granulatem suchego lodu, który bardzo szybko schłodzi napój alkoholowy znajdujący się w kieliszku. Dodając więcej soku żurawinowego otrzymujemy bardziej intensywny kolor czerwony.


Triple Sec to przezroczysty likier sporządzony z wysuszonej skórki różnych odmian pomarańczy, w tym również skórki Curacao. Jest słodko-gorzki w smaku, a jego moc to 40%.

Cointreau to francuski trunek, jeden z pierwszych alkoholi kategorii triple-sec czyli potrójnie destylowanych likierów pomarańczowych. Plantacje w Santa Barbara w Hiszpanii oraz w Brazylii dostarczają skórek pomarańczy, które specjalnie obierane i suszone dają delikatną słodycz. Z kolei goryczkę triple-sec likier zawdzięcza pomarańczom dojrzewającym na Haiti.

Przepis na stworzenie czerwonego drinka „Orange Cosmo” nie jest zachętą do spożywania napojów alkoholowych a jedynie podany jest, jako ciekawostka. Stworzenia ciekawego efektu wizualnego będącego oprawą imprez okolicznościowych. Suchy lód oraz mieszadełka można nabyć u nas w e-sklepie - suchy lód

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.